English Through Literature. Учебник за 12. клас с интензивно изучаване на английски език
				Описание
Учебникът English through literature за 12. клас е предназначен за изучаване на английски като първи чужд език. Той надгражда знанията и уменията, придобити в 11. клас.
Съдържанието е организирано тематично и е представено в шест големи раздела, които проследяват най-характерните явления в културната и литературната история на ХХ век – Модерната епоха, Столетието на войните, Утопии и антиутопии, Векът на ядрените технологии, Младежката култура и Информационното общество.
Четирите основни умения се упражняват интегрирано чрез задачи за четене и слушане с разбиране на литературни и критически текстове, дискусии, анализ, събиране и извличане на конкретна информация, езикови задачи, писане на съчинения върху зададена тема, както и проекти за самостоятелна работа.
Задачите за слушане са неразделна част от учебното съдържание, чрез което се дава възможност за допълнителни упражнения като обсъждане, преразказ на чутия текст и т.н. Текстовете за слушане са приложени в края на изданието и са записани от професионални четци на две аудиокасети.
 
  
  
 Литература за 12. клас. По новата ...
 Бойко Пенчев и др.
 Булвест 2000
 18.91лв.
 -5%
  
  
  
 Deutsch ist in 3 - 11-12 klasse. Учебна тетрадка по ...
 Венцислава Дикова и др.
 Летерав момента няма наличност  
  
  
 Работни листове по гражданско ...
 Сергей Герджиков
 Педагог 6
 5.70лв.
 -5%
  
  
  
 Химия и опазване на околната среда за ...
 Донка Ташева и др.
 Просвета
 18.05лв.
 -5%
  
  
  
 English Through Literature. Учебник за 12. клас с ...
 Мадлен Данова 
 Просвета
 17.10лв.
 -5%